uw merk

  • Mediapartners

  •  

  • Neem contact op

    Hoofdvestiging Nieuwegein:

    Chiptuning Experience Nederland

    Betuwehaven 29, Nieuwegein

    Tel: +3130-6876464

    Openingstijden

    Ma t/m vrij8.30 tot 18.00

    Zaterdag 9.00 tot 14.00 uur

    (zaterdag alleen Nieuwegein)

    In de avonden op afspraak.

    Tel: +3130-6876464

Media » Duitse Auto Magazine test VW Golf 1.4TSI 200pk (GTI)

Chiptuning informatie
Rij-ervaringen (0)

Met de compacte 1.4 TSI turbomotoren van 122 en 160 pk speelt VW in op de huidige trend van downsizing met kleine, krachtige benzinemotoren die zuinig en milieuvriendelijk zijn. Wie topprestaties wil kan de 210pk sterke Golf GTI met dorstiger 2.0 TFSI motor nemen. Tuning van een 1.4 TSI biedt een goed alternatief met behoud van het B-milieulabel en de gunstige 20% fiscale bijtelling.

De Golf VI is een oerdegelijk en goed door ontwikkeld model zonder poerpas dat zich bij uitstek leent voor tuning. Bij Chiptuning Experience Nederland hebben ze hier veel ervaring met de VAG turbomotoren en werd recent voor een zakelijke klant een jong gebruikte bijna full-options 160 pk 1.4 TSI Highline met 7-DSG automaat van eind 2008 met 20.000 km op de teller naar 200 pk getuned. We kunnen na een korte proefrit alleen maar beamen dat dit verrassend goed uitpakt en je het GTI-gevoel krijgt.

Lees hier meer…

bron: Duitse Auto Magazine 11-2009

© 2011 Chiptuning Experience Nederland - Disclaimer - Webdesign Utrecht: DVB MEDIA B.V. | Internet marketing | Zoekmachine optimalisatie | CMS