Door Chiptuning van uw Audi A6 m.j. 2009 3.0 TFSI 290pk worden de motor prestaties sterk verbeterd. Het geeft een toename van acceleratie-, topsnelheid en koppel. U merkt vooral verschil in de tussenacceleraties van 80 tot 150 km/h. Door dat u een hoger koppel heeft ( trekkracht ) kunt u ook zuiniger en comfortabeler rijden. U hoeft minder brandstof te verbruiken en minder te schakelen om dezelfde acceleratie als voorheen te maken.
Ha die Jos,
Eindelijk is het dan zover.
Volgende week gaat het gebeuren heb ik van Niek begrepen.
De A6 3.0 TFSI gaat van 420 Nm en 290pk naar 500 Nm en circa 360pk
Wat zal dat leuk worden bij het verkeerslicht en na een scherpe bocht.
Ik kan bijna niet wachten.
****** 3 maanden verder ********
Wat een vreselijk monster is mijn A6 toch. Kwam zaterdag uit Oostenrijk en kon het spelen toch niet laten. De auto schakelt bij 235 km pas naar zijn 5 en dan komt de naald tot stilsstand bij 267 km in zijn 5 bij 5200 toeren. Hij komt dus niet eens aan zijn 6 toe, omdat hij dan in zijn begrenzer komt.
Vervolgens kwam er een S5 4.2 mij opduwen tot zijn grote ergernis trapte ik mijn gaspedaal in (bij 200 km) en kreeg hij de frustratie van zijn leven. Mijn A6 reed sponstaan bij hem vandaan. Toen ik hem mij voorbij liet gaan begreep hij er niets van. Te meer omdat achterop 2.0T staat.
De tuning is werkelijk fantastisch. Voor de meerkosten van een S6 kun je beter een leuk autootje voor je vrouw kopen, want zelfs een S6 legt het af tegen mijn 3.0T getuned door Chiptuning Experience.
groetjes Ewoud
Audi A6 3.0TFSI 290pk